بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 
1402-12-08
سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر بزرگ نمایی

سشوار فوق حرفه ای پلازا مدل 9700Plaza Professional Hair Dryer 9700

پلازا Plaza

9700

جدید

سشوار حرفه ای موتور AC سنگین 2400وات

دارای دکمه کول شات(باد خنک سریع)

دو درجه سرعت باد و سه درجه گرما

تولید یون جهت جلوگیری از وزشدن مو

جزییات بیشتر

24 ماه گارانتی پرشین سرویس

1,000 تومان

اطلاعات بیشتر

معرفی جامع سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر مدل 9700

    تلاش برای داشتن مدل موی عالی اغلب با یک عمل ساده خشک کردن مو شروع می شود. علاوه بر خشک کردن، سشوار به وسیله ای جهت حالت دادن و مراقبت از مو تبدیل شده. اگر قصد خرید بهترین سشوار آرایشگاهی بازار را داشته باشید، بین برندهای محبوب سشوار گزینه های زیادی را پیش رو دارید، از قیمت و خرید سشوار حرفه ای قوی گرفته تا خرید بهترین مارک سشوار چرخشی یا قیمت و راهنمای خرید سشوار مسافرتی. یا حتی ممکنه انتخاب شما خرید سشوار ارزان قیمت برای کارهای کم باشد.

سشوار پلازا Plaza مدل 9700 سشواری حرفه‌ای دارای موتور 2400 وات AC، دارای دکمه کول شات، فناوری تولید یون و دومتمرکزکننده‌ی هواست. موتور سشوار پلازا از نوعAC (اِی سی)می باشد-که در ایران به موتورسنگین معروف است. این مدل می تواند برای خرید بهترین سشوار آرایشگاهی بازار یکی از گزینه ها باشد. انتخاب های دیگر شما سشوارهای مورد استفاده در منزل و یا قیمت و راهنمای خرید سشوار مسافرتی می تواند باشد. توان موتور این سشوار 2400 وات بوده به طوریکه اگر انتخابتون جهت بررسی قیمت و خرید سشوار حرفه ای قوی، سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر باشه، هم سرعت زیاد باد این مدل برای براشینگ حرفه ای آرایشگاهی و هم استفاده در منزل یک گزینه ی مناسب خواهد بود.

ما بهتون اطمینان می دهیم که خرید بهترین سشوار آرایشگاهی بازار، بهترین حالت مو رو برای شرکت در یک مراسم یا مهمونی خانوادگی بهتون می دهد.

از ویژگی‌های بارز این سشوار فناوری تولید یون (تکنولوژی یونیک) است. این یون‌های منفی با روشن شدن سشوار همراه باد خارج می‌شوند و پس از برخورد به موها، الکتریسیته‌ی ساکن روی آن‌ها را از بین می‌برند. به‌این‌ترتیب وزشدن مو کمتر اتفاق می‌افتد و حالت‌دادن به موها هم راحت‌تر می‌شود. تکنولوژی یونیک رو به عنوان یکی از نکات مهم جهت بررسی قیمت و راهنمای خرید سشوار مورد نظرتون بهش توجه کنید چون روی نتیجه ی نهایی بدست آمده از سشوار کشیدن بسیار تاثیر داره.

به عنوان مثال وقتی شما به فکر خرید سشوار ارزان قیمت هستید، این نوع سشوارها بسیاری از کارایی ها رو نداشته و بالتبع ارزان تر هستند. البته بودجه خرید و نوع و میزان استفاده روی انتخاب شما تاثیر می گذارد.

قابلیت تنظیم دو حالت سرعت باد  و سه حالت گرما

سرعت باد و گرما را می توان به مقدار دلخواه تنظیم کرد. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کرد که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت حرارت سرد ، گرم و داغ را فراهم می‌کنند. این کارایی به شما امکان می دهد بر اساس نوع جنس مو و نوع حالت دهی مورد نظر حرارت مناسب را تنظیم کنید.

دکمه کول شات تعبیه شده بالای دسته بدین صورت عمل می کند که در پایان کار، جهت هم دما شدن مو با دمای محیط و حفظ حالت مو، با فشردن دکمه باد سرد می شود و با رها کردن آن مجددا باد گرم می شود.

سری متمرکز کننده ی هوا (باد جمع کن)

سشوارهای خانگی عموما یک متمرکزکننده دارند؛ اما سشوار پلازا Plaza مدل 9700دارای دو متمرکزکننده‌ی هوا با اندازه‌های مختلف است که با توجه به نیاز می‌توان از یکی از آن‌ها استفاده کرد.

«سری بزرگ جهت خشک کردن و سری کوچک جهت حالت دادن استفاده می شود»

ضمنا اینکه شما سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر رو انتخاب کرده اید.

سیم سشوار

از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به سیم 3متری، دوشاخه ی استاندارد و حلقه‌ی آویزان‌کردن آن اشاره کرد که برای استفاده‌ی در مکان‌هایی مانند سالن‌های آرایشی ضروری هستند. ان موارد نکات بسیار مهمی است که روی قیمت و خرید سشوار حرفه ای قوی تاثیر داره و موقع خرید توجه به آنها به شما در انتخاب مناسب کمک می کند.

فیلتر ورودی هوا

فیلتر ورودی هوای پشت بدنه دستگاه را می‌توان با نیم دور چرخش جدا کرده و تمیز کرد. سعی کنید این کار را بصورت ماهانه انجام دهید. به‌این‌ترتیب علاوه‌ براینکه قدرت باد سشوار حفظ می‌شود، عمر آن هم افزایش می‌یابد.

سشوار پلازا Plaza مدل 9700 سشواری حرفه‌ای دارای موتور 2400 وات ACو فناوری تولید یونیدر انواع مصارف خانگی، سالن های حرفه ای آرایشی، باشگاه ها، استخر و… کاربردی و مورد استفاده قرار می گیرد.بایستی اینطور راهنمایی کنیم که اگر به دنبال بررسی قیمت و خرید بهترین مارک سشوار با گارانتی معتبر از برندهای محبوب سشوار موجود در بازار هستید، سشوار پلازا Plaza مدل 9700یکی از انتخاب های شما خواهد بود.

مشخصات

توان2400 وات
نوع موتورAC (موتور سنگین)
نوع مصرفحرفه ای و خانگی
تکنولوژی تولید یونبله
کول شات(باد سرد)بله
ولتاژ220 ولت
فیلتر هوای قابل جداشدنبله
طول سیم3 متر
حلقه آویزان کردنبله
سری متمرکزکننده هوا2 عدد
دیسپانسر(پخش کننده هوا)خیر
سایر ویزگی هادارای دو خالت کنترل سرعت دارای سه حالت کنترل حرارت دارای فشار باد پرقدرت مناسب برای براشینگ
طراحی ارگونومیکبله
کشور صاحب برندچین
گارانتی24 ماه گارانتی پرشین سرویس

Reviews

نوشتن نقد و نظر

مشخصات

توان2400 وات
نوع موتورAC (موتور سنگین)
نوع مصرفحرفه ای و خانگی
تکنولوژی تولید یون
کول شات(باد سرد)
ولتاژ220 ولت
فیلتر هوای قابل جداشدن
طول سیم3 متر
حلقه آویزان کردن
سری متمرکزکننده هوا2 عدد
دیسپانسر(پخش کننده هوا)
سایر ویزگی هادارای دو خالت کنترل سرعت
دارای سه حالت کنترل حرارت
دارای فشار باد پرقدرت مناسب برای براشینگ
طراحی ارگونومیک
کشور صاحب برندچین
گارانتی24 ماه گارانتی پرشین سرویس