بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 
1402-12-08
سشوار حرفه ای پلازا مدل 9600 بزرگ نمایی

سشوار حرفه ای پلازا مدل 9600Plaza Professional Hair Dryer 9600

پلازا Plaza

9600

جدید

سشوارحرفهایموتورAC سنگین 2300 وات

تولید یون(یونیک) جهت جلوگیری از وزشدن مو

دارای دکمه ی کولشات(باد خنک سریع)

دارای دیسپانسر(پخش کن باد) برای حجم دادن مو

جزییات بیشتر

24 ماه گارانتی پرشین سرویس

1,000 تومان

اطلاعات بیشتر

سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر مدل 9600

     اولین تعریف و کاربردی که از سشوار به ذهن می رسد این است که یک وسیله ی برقی آرایشی و بهداشتی است که برای خشک کردن سریع مو استفاده می شود. اما سشوار فقط ابزاری برای خشک کردن موهای خیس نیست، بلکه به وسیله ای ضروری از وسایل زیبایی روزمره ی ما تبدیل شده است.سشوارها با کاربردهای مختلف خود، خیلی بیشتر از خشک کردن موها کارایی دارند. از حالت دادن به مو گرفته تا مراقبت از موها، مواردی است که استفاده از سشوار را متحول کرده.

سشوار پلازا Plaza مدل 9600 سشواری حرفه‌ای دارای موتور 2300 وات AC، دارای دکمه کول شات، فناوری تولید یون و دومتمرکزکننده‌ی هواست. موتور سشوار پلازا از نوعAC (اِی سی)می باشد-که در ایران به موتورسنگین معروف است. این مدل می تواند برای خرید بهترین سشوار آرایشگاهی بازار یکی از گزینه ها باشد. انتخاب های دیگر شما سشوارهای مورد استفاده در منزل و یا قیمت و راهنمای خرید سشوار مسافرتی می تواند باشد. توان موتور این سشوار 2300 وات بوده به طوریکه اگر انتخابتون جهت بررسی قیمت و خرید سشوار حرفه ای قوی، سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر باشه، هم سرعت زیاد باد این مدل برای براشینگ حرفه ای آرایشگاهی و هم استفاده در منزل یک گزینه ی مناسب خواهد بود.

ما به شما اطمینان می دهیم که با استفاده و خرید بهترین سشوار آرایشگاهی بازار، بهترین حالت مو را برای شرکت در یک مراسم رسمی یا مهمانی خانوادگی خواهید داشت.

از ویژگی‌های بارز این سشوار فناوری تولید یون (تکنولوژی یونیک) است. این یون‌های منفی با روشن شدن سشوار همراه باد خارج می‌شوند و پس از برخورد به موها، الکتریسیته‌ی ساکن روی آن‌ها را از بین می‌برند. به‌این‌ترتیب وزشدن مو کمتر اتفاق می‌افتد و حالت‌دادن به موها هم راحت‌تر می‌شود. تکنولوژی یونیک رو به عنوان یکی از نکات مهم جهت بررسی قیمت و راهنمای خرید سشوار مورد نظرتون بهش توجه کنید چون روی نتیجه ی نهایی بدست آمده از سشوار کشیدن بسیار تاثیر داره.

به عنوان مثال وقتی شما به فکر خرید سشوار ارزان قیمت هستید، این نوع سشوارها بسیاری از کارایی ها رو نداشته و بالتبع ارزان تر هستند. البته بودجه خرید و نوع و میزان استفاده روی انتخاب شما تاثیر می گذارد.

دکمه کول شات تعبیه شده بالای دسته بدین صورت عمل می کند که در پایان کار، جهت هم دما شدن مو با دمای محیط و حفظ حالت مو، با فشردن دکمه باد سرد می شود و با رها کردن آن مجددا باد گرم می شود.

سرعت باد و گرما را می توان به مقدار دلخواه تنظیم کرد. برای این کار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کرد که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت حرارت ملایم و گرم و داغ را فراهم می‌کنند.

سشوارهای خانگی عموما یک متمرکزکننده دارند؛ اما سشوار پلازا Plaza مدل 9600دارای دو متمرکزکننده‌ی هوا با اندازه‌های مختلف است که با توجه به نیاز می‌توان از یکی از آن‌ها استفاده کرد.سری بزرگ جهت خشک کردن و سری کوچک جهت حالت دادن استفاده می شود.ضمنا اینکه شما سشوار حرفه ای پلازا با گارانتی معتبر رو انتخاب کرده اید.

از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به سیم 3متری، دوشاخه ی استاندارد و حلقه‌ی آویزان‌کردن آن اشاره کرد که برای استفاده‌ی در مکان‌هایی مانند سالن‌های آرایشی ضروری هستند. ان موارد نکات بسیار مهمی است که روی قیمت و خرید سشوار حرفه ای قوی تاثیر داره و موقع خرید توجه به آنها به شما در انتخاب مناسب کمک می کند.

فیلتر ورودی هوا را می‌توان به شکل چرخشی جدا کرده و تمیز کرد به‌این‌ترتیب علاوه‌ براینکه قدرت باد سشوار حفظ می‌شود، عمر آن هم افزایش می‌یابد.

بایستی اینطور راهنمایی کنیم که اگر به دنبال بررسی قیمت و خرید بهترین مارک سشوار با گارانتی معتبر از برندهای محبوب سشوار موجود در بازار هستید، سشوار پلازا Plaza مدل 9600 حرفه‌ای دارای موتور 2300 وات ACو فناوری تولید یونی یکی از انتخاب های شما خواهد بود.

مشخصات

توان2300 وات
نوع موتورAC (موتور سنگین)
نوع مصرفحرفه ای و خانگی
تکنولوژی تولید یونبله
کول شات(باد سرد)بله
ولتاژ220 ولت
فیلتر هوای قابل جداشدنبله
طول سیم3 متر
حلقه آویزان کردنبله
سری متمرکزکننده هوا2 عدد
دیسپانسر(پخش کننده هوا)خیر
سایر ویزگی هادارای دو حالت کنترل سرعت باد دارای سه حالت کنترل حرارت دارای فشار باد پر قدرت مناسب برای براشینگ
طراحی ارگونومیکبله
کشور صاحب برندچین
گارانتی24 ماه گارانتی پرشین سرویس

Reviews

نوشتن نقد و نظر

مشخصات

توان2300 وات
نوع موتورAC (موتور سنگین)
نوع مصرفحرفه ای و خانگی
تکنولوژی تولید یون
کول شات(باد سرد)
ولتاژ220 ولت
فیلتر هوای قابل جداشدن
طول سیم3 متر
حلقه آویزان کردن
سری متمرکزکننده هوا2 عدد
دیسپانسر(پخش کننده هوا)
سایر ویزگی هادارای دو حالت کنترل سرعت باد
دارای سه حالت کنترل حرارت
دارای فشار باد پر قدرت مناسب برای براشینگ
طراحی ارگونومیک
کشور صاحب برندچین
گارانتی24 ماه گارانتی پرشین سرویس