بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ

 
1400-07-04
سشوار حرفه ای پلازا مدل 9600 بزرگ نمایی

سشوار حرفه ای پلازا مدل 9600Plaza Professional Hair Dryer 9600

پلازا Plaza

9600

جدید

سشوارحرفهایموتورAC سنگین 2200 وات

تولید یون(یونیک) جهت جلوگیری از وزشدن مو

دارای دکمه ی کولشات(باد خنک سریع)

دارای دیسپانسر(پخش کن باد) برای حجم دادن مو

جزییات بیشتر

24 ماه گارانتی پرشین سرویس

945,000 تومان

اطلاعات بیشتر

سشوار پلازا (Plaza) مدل 9600 سشواری حرفه‌ای دارای موتور 2200 وات AC،دارای دکمه کول شات،فناوری تولید یون ودو متمرکز کننده‌ی هوا و دیسپانسر(پخش کننده هوا) است. موتور سشوار پلازا از نوع AC سنگین است که مخصوص سشوارهای مورد استفاده در منزل و سالن‌های آرایشی است. توانایی موتور نیز 2200 وات بوده که مقداری معمول است. سرعت زیاد باد سشوار برای براشینگ مناسب است.

از ویژگی‌های بارز این سشوار فناوری تولید یون (یونیک) است. این یون‌ها ی منفی با روشن شدن سشوار همراه باد خارج می‌شوند و پس از برخورد به موها ،الکتریسیته ‌ی ساکن روی آن‌ها را از بین می‌برند. به‌این‌ترتیب وزشدن مو کمتر اتفاق می‌افتد و حالت‌دادن به موها هم راحت‌تر می‌شود.

سشوارهای خانگی عموما یک متمرکز کننده دارند؛ اما این سشوار حرفه‌ای دارای دو متمرکزکننده‌ ی هوا با اندازه‌های مختلف است که باتوجه به نیاز می‌توان از یکی از آن‌ها استفاده کرد. سری باد جمع کن با دهانه ی بزرگ جهت خشک کردن و سری با دهانه ی کوچک جهت حالت دادن استفاده می شود.

دکمه کول شات تعبیه شده بالای دسته بدین صورت عمل میکند که در پایان کار ،جهت همدما شدن مو با دمای محیط وحفظ حالت مو ،با فشردن دکمه باد سرد میشود وبا رهاکردن آن مجددا باد گرم میشود.

سرعت باد و گرما را میتوان به مقدار دلخواه تنظیم کرد. برای اینکار باید از دکمه‌های روی دسته استفاده کرد که دو حالت سرعت متوسط و زیاد و سه حالت خنک و گرم و داغ را فراهم می‌کنند. سشوارهای خانگی عموما یک متمرکزکننده دارند؛اما این سشوار حرفه‌ای دارای دو متمرکزکننده‌ی هوا با اندازه‌های مختلف است که با توجه به نیاز می‌توان از یکی از آن‌ها استفاده کرد.سری بزرگ جهت خشک کردن وسری کوچک جهت حالت دادن استفاده میشود.

از دیگر ویژگی‌های این سشوار می‌توان به سیم 3/5 متری و حلقه ‌ی آویزان ‌کردن آن اشاره کرد که برای استفاده در مکان‌هایی مانند سالن‌ها ی آرایشی ضروری هستند.

فیلتر ورودی هوا را می‌توان با نیم دور چرخش جداکرده و تمیز کرد. به ‌این ‌ترتیب علاوه ‌بر اینکه قدرت باد سشوار حفظ می‌شود، عمر آن هم افزایش می‌یابد.

دیسپانسر یا پخش کننده هوا

این وسیله ی دایره ای شبیه دوش آب حمام هست اما ازش آب نمیریزه! فقط کافیه یه کم موهاتون نم دار باشه . سشوار رو روی حالت سرعت متوسط بگذارید و یک دسته مو را جدا کرده و زیر آن بگیرید وبطوریکه دسته مو روی دیسپانسر بریزد سپس بصورت دورانی زیر مو حرکت دهید و به سمت ریشه ببرید. این کار رو برای سایر نقاط تکرار کنید. در انتها مو حالت گرفته و نیز حجم پیدا می کند.

به‌ طور خلاصه سشوار Plaza 9600 دارای موتور2200 وات AC،فناوری تولید یون، دکمه ‌ی کول شات، دو متمرکز کننده ‌ی هوا، دیسپانسر(پخش کننده هوا)، دو حالت سرعت و سه حالت دما و 3/5 متر کابل قوی و بلند جهت راحتی کار میباشد.

مشخصات

توان2300 وات
نوع موتورAC (موتور سنگین)
نوع مصرفحرفه ای و خانگی
تکنولوژی تولید یونبله
کول شات(باد سرد)بله
ولتاژ220 ولت
فیلتر هوای قابل جداشدنبله
طول سیم3 متر
حلقه آویزان کردنبله
سری متمرکزکننده هوا2 عدد
دیسپانسر(پخش کننده هوا)خیر
سایر ویزگی هادارای دو حالت کنترل سرعت باد دارای سه حالت کنترل حرارت دارای فشار باد پر قدرت مناسب برای براشینگ
کشور صاحب برندچین
گارانتی24 ماه گارانتی پرشین سرویس

نقد و بررسی‌ها

نوشتن نقد و نظر

سشوار حرفه ای پلازا مدل 9600

مشخصات

توان2300 وات
نوع موتورAC (موتور سنگین)
نوع مصرفحرفه ای و خانگی
تکنولوژی تولید یون
کول شات(باد سرد)
ولتاژ220 ولت
فیلتر هوای قابل جداشدن
طول سیم3 متر
حلقه آویزان کردن
سری متمرکزکننده هوا2 عدد
دیسپانسر(پخش کننده هوا)
سایر ویزگی هادارای دو حالت کنترل سرعت باد
دارای سه حالت کنترل حرارت
دارای فشار باد پر قدرت مناسب برای براشینگ
کشور صاحب برندچین
گارانتی24 ماه گارانتی پرشین سرویس